Reklamlar

SÜTYEN TAKMADIĞINIZDA GERÇEKLEŞEN 7 OLAY ! KARAR SİZİN...

12 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Sütyen takmadığınızda gerçekleşen 7 olay!…

Fransızların yaptığı bir araştırmada sütyen takmanın göğsü şekillendirdiği teorisi yıkıldı. Günlük hayatta kadınların hemen hemen hepsi sütyen kullanır. Sütyen kullanımı göğüslerin sağlıklı gelişimi için son derece önemlidir. Öte yandan kadınlar eve geldiklerinde rahatsız hissettiklerinden sütyenlerini çıkarmayı yeğlerler.Fransızların yaptığı bir araştırmada sütyen takmanın göğsü şekillendirdiği teorisi yıkıldı.Günlük hayatta kadınların hemen hemen hepsi sütyen kullanır.

Sütyen kullanımı göğüslerin sağlıklı gelişimi için son derece önemlidir. Öte yandan kadınlar eve geldiklerinde rahatsız hissettiklerinden sütyenlerini çıkarmayı yeğlerler.Medical News Today’de yer alan habere göre; milyonlarca kadın ise daha sağlıklı olduğunu düşündüğünden sütyenlerini çıkarmazlar. İşte sütyen takmadığınızda olan 7 şey:
1-Göğüs büyür Bu nasıl mümkün olabilir diye düşünebilirsiniz. Aslında açıklaması gayet basit. Sütyen takılmadığında göğüs kasları daha fazla çalışır. Bu da göğsünüzün güçlenmesine ve büyümesine neden olur. Sütyen takmayan kadınların göğüslerin zamanla büyür.
2-Göğüs şekillenir Fransızların yaptığı bir araştırmada sütyen takmanın göğsü şekillendirdiği teorisi yıkıldı. Sütyen aslında göğsün şekillenmesini engeller. Daha doğal göğüslere sahip olmak isteyenler sütyen kullanmamalı. Uzun vadede bunun faydasını görecekler.
Reklamlar
PAYLAŞ
x
x

Arama Yapın