Reklamlar

Tam 1.8 kilo! Midesinden çıkanı görenler gözlerine inanamadı

06 Ağustos 2018
Reklamlar
Reklamlar
Ankara'da 3 yıl önce doğum için özel hastaneye yatan 38 yaşındaki Sibel Kol, ameliyattan kısa süre sonra acı içinde kıvranmaya başladı.Yaklaşık 3 yıl boyunca bu acıya katlanmaya çalışan Sibel Kol, sonunda ameliyat masasına yattı. Ameliyatla birlikte öyle bir gerçek ortaya çıktı ki, herkes şaşkına döndü.
Ankara`da yaşayan 38 yaşındaki Sibel Kol, yaklaşık 3 yıl önce ikinci çocuğunun doğumunu yapmak üzere özel bir hastaneye yattı.Sezaryen yöntemiyle Aysima adı verilen bir kız çocuğu doğuran Kol, yaşadığı acılar nedeniyle gittiği doktoru, ’ağrının normal olduğunu’ söyleyip evine gönderdi. Rahatsızlıktan kurtulmak için çare arayan Kol’un ağrısına teşhis konulamadı.
Yaklaşık 3 yıl boyunca ağrıları daha da artan ve durumu kötüleşen Kol, başka bir hastaneye gittiğinde büyük bir şok yaşadı.

Çekilen MR sonucu karnında kist olduğu belirtilen kadının hemen ameliyat olmasına karar verildi. Yapılan operasyonda Kol’un karnındakilerin, doğum sırasında unutulan bir kavanoz dolusu gazlı bez olduğu ortaya çıktı.Karnında bezi unutan hastaneye ulaşan aile, “3 yıldır neredeydiniz” cevabını alınca bir şok daha yaşadı. Bir özür bekleyen aile, aldığı bu cevap üzerine sesini duyurmak için BİMER dahil birçok platforma başvurdu. Yapılan başvurular sonucunda Ankara Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü hastane ve doktor hakkında soruşturma başlattı. Gerçekleştirilen soruşturma sonucunda, İl Sağlık Müdürlüğü, hastane ve doktorun suçlu olduğunu tespit etti.
Reklamlar
PAYLAŞ
x
x

Arama Yapın