Reklamlar

Rus kedicik dansıyla Adnan Oktar'ı mest etti

08 Ocak 2018
Reklamlar
Reklamlar

Rus kedicik dansıyla Adnan Oktar'ı mest etti

08 Ocak 2018

Kendi televizyon kanalında yaptığı programla adından söz ettiren Adnan Oktar, son olarak Rus kediciği karşısına alıp dans ettirdi.

Geçtiğimiz günlerde 31 kedicikle birlikte yeni yıla giren Adnan Oktar, şimdi de Rus kediciğine yaptırdığı ateşli dansla gündeme geldi.

Yalın ayak ve derin sırt dekolteli kıyafetiyle Adnan Oktar'ın karşısına geçen Rus kedicik, figürleriyle Türk kediciklere taş çıkarttı.


http://haberverin.com/rus-kedicik-dansiyla-adnan-oktar-i-mest-etti
Turk insanimin buldugu icatlardan biri olan milli sakamiz yapmayan nerdeyse yoktur. Goruntuleri izleyelim ve yorum sizin :)                                                                             
Turk insanimin buldugu icatlardan biri olan milli sakamiz yapmayan nerdeyse yoktur. Goruntuleri izleyelim ve yorum sizin :)                                                                                                                                       
Devamını Oku
http://haberverin.com/milli-sakamiz-rekorlar-kitabina-aday-olabilir-gulmekten-oleceksiniz
Reklamlar
Modacı Nur Yerlitaş, bir gece kulübünde şehitlere yönelik sarf ettiği sözler ve tavırla büyük tepki çekti. Yerlitaş'ın videosunda Mehmetçiklere yönelik "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman y
Modacı Nur Yerlitaş, bir gece kulübünde şehitlere yönelik sarf ettiği sözler ve tavırla büyük tepki çekti. Yerlitaş'ın videosunda Mehmetçiklere yönelik "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" sözlerini sarf ettiği duyuluyor. Ünlü modacının bu görüntülerine takipçilerinden de büyük tepki geldi. Yerlitaş’a takipçileri, “Size yakışmadı yazık”, “Ekran önünde sevimli görünen yüzünüz göstermelikmiş” , “Onlar olmasa siz o masada oturabilir miydiniz?” ve “Siz ve söyleminiz çok çirkindi esefle kınıyorum sizi” gibi yorumlarda bulundu.
Devamını Oku
http://haberverin.com/sondakika-nur-yerlitas-tan-sehitlerimize-buyuk-saygisizlik-oyle-seyler-soyledi-ki
Suudi Arabistan'ın Cidde şehrinde Hazreti Muhammed'in hayatını geçirdği mütevazı evin replikası yapıldı.1400 yıl önce Hazreti Peygamber'in yaşadığı ev hadisler ışığında uzmanlar tarafından birebir yen
Suudi Arabistan'ın Cidde şehrinde Hazreti Muhammed'in hayatını geçirdği mütevazı evin replikası yapıldı.1400 yıl önce Hazreti Peygamber'in yaşadığı ev hadisler ışığında uzmanlar tarafından birebir yeniden yapıldı.Ev, ağaç dallarından yapılmış hasır çatının altında birkaç kaç mutfak eşyasını içinde barındıran tek göz odadan oluşuyor.
Devamını Oku
http://haberverin.com/izlerken-tuyleriniz-diken-diken-olacak-4
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın