Reklamlar

MÜJDE AR'DAN BOMBA İTİRAF !! TÜRKİYE'NİN AHLAKINI.....

08 Şubat 2018
Reklamlar
Reklamlar

Yeşilçam’ın en cesur kadını! Bir döneme damga vuran usta oyuncu Müjde Ar’dan Çarpıcı Açıklama:’İtiraf ediyorum; Türkiye’nin ahlakını ben bozdum’..

Müjde Ar, geçen hafta bir TV kanalında hazırlayıp sunduğu programında söylediği ‘Oynadığım 80 filmin 69’ında ırzıma geçildi.

 

Faruk Peker ile oynadığım ‘İffet’ filmindeki o cam sahnesi en aklımda kalanı. Gençlik benim cam sahnemle büyüdü.Gel de bu gençlikten hayır bekle. İtiraf ediyorum; Türkiye’nin ahlakını ben bozdum’ cümlesiyle gündem yarattı.


İşte Müjde Ar’ın günümüze uzanan öyküsü..
Müjde Ar’ın annesi ve babası o henüz bebekken ayrıldı. Aysel Gürel kızlarını tek başına büyüttü.Müjde Ar, Türk halkının dikkatini bir kolonya reklamıyla çekti önce. O sıralar Türkiye’de henüz yaygınlaşan TV ekranlarında görünen ve denizden kumsala doğru koşarak gelen bu genç kız, cüretkar bir görüntü sergiliyordu.

Müjde Ar, ondan sonra da Türkiye için gerçekten de cüretkar olarak nitelendirilecek olayların başrolünde olmaya devam etti.Kolonya reklamıyla dikkat çeken bu genç kız, bir süre mankenlik ve tiyatro oyunculuğu da yaptı.Daha sonra Türk televizyon tarihinin ilk yerli dizisi olan Aşk-ı Memnu’da Bihter rolüyle şöhret basamaklarını hızla tırmandı.1975 yılında Babacan adlı filmle sinemaya adım attı.
1954 doğumlu Ar, 1970’li yılların ikinci yarısında komedi filmlerinde boy gösterdiyse de 80’li yıllarda kadın sorunlarını konu alan filmlerde oynadı. Adı Vasfiye, Fahriye Abla, Ah Belinda, Kupa Kızı, Teyzem, İffet gibi yapımlarda rol aldı.İlk evliliğini sinema oyuncusu Samim Değer ile yapan ünlü oyuncu, daha sonra Ertem Eğilmez ile bir süre birlikte yaşadı.

Ertem Eğilmez’in ölümünden sonra büyük bir boşluk içine girdi. Bir yıl kadar süre sonra Atilla Özdemiroğlu ile birlikte yaşamaya başladı. Ancak bu ilişki de 1995 yılında son buldu.

Reklamlar
PAYLAŞ
x
x

Arama Yapın