Reklamlar

KÖPEĞE TECAVÜZ ETMEKLE SUÇLANIYORDU ! GERÇEK ŞOKE ETTİ ...

07 Şubat 2018
Reklamlar
Reklamlar

Köpeğe tecavüz etmekle suçlanıyordu! Gerçek şoke etti

Çorum'da köpeğe tecavüz ettiğine dair görüntüsü yayılan Kazım Amcanın, köpeğin ayağına dolanan zinciri çözmeye çalıştığı ve görüntüyü yayan çocuğun kötü şakasına maruz kaldığı ortaya çıktı.

         

Çorum'da kendisine emanet edilen köpeğin zincire dolanan ayağını kurtaran Kazım Amcanın görüntüsünü çeken çocuk, görüntüleri arkadaşlarına gönderince ortalık karıştı. İnternette 'köpeğe tecavüz' şeklinde yayılan görüntünün ardından gözaltına alınan Kazım Amcanın suçsuz olduğu ortaya çıktı.
JANDARMA TARAFINDAN GÖZALTINA ALINMIŞTI
Olayın geçtiği yer Çorum'un Sungurlu ilçesine bağlı İkizli köyü... O köyden çekilmiş bir görüntü "Köpeğe tecavüz eden adam görüntülendi" başlığıyla bir internet sitesinde yer aldı. Ardından olay büyüdü, ulusal medyada da yer almaya başladı.
Devreye ilçe Jandarma Komutanlığı girdi. Jandarmalar o köye giderek haberde adı geçen Kazım Kapkıner'i gözaltına aldı. Kazım amca tam 80 yaşındaydı. Tecavüze uğradığı iddia edilen köpek de veteriner hekim tarafından muayene edildi. Herhangi bir tecavüz bulgusu yoktu. Köpek Çorum Belediyesi Hayvan Barınağı'na teslim edildi. Gözaltına alınan Kazım Kapkıner ise savcılığa sevk edildikten sonra serbest bırakıldı.


Reklamlar
PAYLAŞ
x
x

Arama Yapın