Reklamlar

KIZINI BİR ERKEKLE UYURKEN BULAN BABA BAKIN NE YAPTI...

08 Şubat 2018
Reklamlar
Reklamlar
Kızının yarı çıplak bir şekilde bir erkekle salondaki kanepede uyuduğunu gören baba, başından geçenleri Reddit’te anlattı. Şimdi herkes süper babayı konuşuyor. 
İşte babanın yazdıkları 'Bir sabah uyandığımda merdivenden aşağıya doğru indim. Salondaki kanepede 17 yaşındaki kızım bir çocukla beraber uyuyordu. Muhtemelen geçirdikleri ‘yorucu gece’nin ardından bitkin düşmüşlerdi. Sessiz bir şekilde kahvaltımı yaptım ve yukarıya çıkıp kızımın tanımadığımız bir çocukla salonda uyuduğunu ve gürültü yapmamaları gerektiğini eşime, oğluma ve küçük kızıma söyledim.

Yemek masası kızımın uyuduğu koltuktan 5-6 metre uzaklıkta. Hepimiz masaya oturduk. ‘DELİKANLI!” bağırdım. Daha önce kimsenin dikine bu kadar hızlı uyandığını görmemiştim. ‘Kahvaltı hazır’ dedim çocuğu gırtlaklayacak bir ses tonuyla. Yanımdaki sandalyeyi çektim ve ‘Otur!’ dedim. Masa bir anda sessizleşti. Herkes tabaklarına bakmaya başladı. Kimse kafasını kaldırmıyordu.
Yarı çıplak yatan çocuğun hayatında kat etmesi gereken en zorlu 6 metreydi bu muhtemelen. Çocuk altına bir şeyler giyerken eşim ve küçük kızım çocuğu izliyorlardı. Çocuk pantolonunu giydikten sonra çektiğim sandalyeye oturdu. 1.95 boylarındaki oğlum çocuğun omzuna dokundu ve sert bir şekilde başını salladı. Oğlum benden daha çok sinirlenmişti. Sanki orada olmasak hemen üzerine atlayacak kadar sinirliydi. Rus aksanımla, “Delikanlı, sana bir soru soracağım. Vereceğin cevap senin için çok önemli” dedim ve terlemeye başladı. “Kedileri sever misin?” diye sordum.
Reklamlar
PAYLAŞ
x
x

Arama Yapın