Popüler Yeniler

İzmir’de partisinin il başkanlığındaki töreninde konuşan, ERDOĞAN

23 Kasım 2019 6521 izlenme
Reklamlar

İzmir’de partisinin il başkanlığındaki töreninde konuşan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Rahmi Turan'ın yazısıyla gündeme gelen “Sarayı'ndaki CHP'li" iddiasına yanıt verdi. İddiayı yalanlayan Erdoğan Kılıçdaroğlu’na ağır ifadeler kullanırken arkasında bekleyen İbrahim Tatlıses ile AK Partili vekillerin gülüşmesi dikkat çekti.

İzmir’de partisinin il başkanlığındaki töreninde konuşan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Rahmi Turan’ın yazısıyla gündeme gelen “Sarayı’ndaki CHP’li” iddiasına yanıt verdi. İddiayı yalanlayan Erdoğan Kılıçdaroğlu’na ağır ifadeler kullanırken arkasında bekleyen İbrahim Tatlıses ile AKP’li vekillerin gülüşmesi dikkat çekti.

Saray’da CHP’li bir isimle görüştüğü iddiasına kesin bir dille yalanlayan Recep Tayyip Erdoğan ” Kemal, senin hayatın yalan… Bak İzmir’den milletvekili olduğun yerden sesleniyorum sana eğer yiğitsen ben cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum. Acaba sen genel başkanlığını ortaya koyabiliyor musun?” diye konuştu.

Erdoğan “İspat ettin, ettin. Etmediğin takdirde CHP’nin genel başkanlığından çek git. Ama yapamaz… O gazetenin köşe yazarı da bu da… Bunların hayatı yalan.” Diyerek Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı.

Erdoğan’ın CHP liderine ağır sözlerle hakaretler yağdırdığı sırada arkasında duran İbrahim Tatlıses ile birlikte Aralarında Binali Yıldırım’ın da olduğu AKP İzmir Milletvekillerinin gülüşmesi dikkat çekti.

Reklamlar
Reklamlar