Reklamlar

KOCASINI DENEMEK İÇİN ÖYLE BİRŞEY YAPTI Kİ YUH ARTIK DEDİRTTİ !

12 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Kocasını Denemek İçin Yaptığı O Yöntem Yuh Artık Dedirtti

 

Kocasını denemek isteyen kadına sonunda öyle bir şey oldu ki duyanlar hayrete düştü.Aldatma haberlerini her zaman sıklıkla duyuyoruz fakat olay çok başka. Amerika’da yaşayan bir kadın eşinden şüphelenmese de etrafında oldukça artan aldatma haberleri sonunda bir plan yapmaya karar verir.

Kadın eve bir mektup bırakarak kocasını denemek ister. Kocasından emin olan kadın mektubu yatağın üzerine bırakıp yatağın altına saklanır. O gün eve erken dönen erkek, eşinin bıraktığı mektubu okumaya başlar.Eşinin okuduğu mektup karşısında şoke olan adam hemen telefonla bir numara çevirir. Kadın sessizlik içinde beklerken kendisini aradığını düşünür fakat yanılmıştır.

Çünkü adam çok mutlu bir şekilde eşinin onu bıraktığını anlatır. Yatağın altında saklanan kadın bu duruma şaşırır ve ne yapacağı bilemez. Fakat adamın bir planı daha vardı.Aynı şekilde yatağın üzerine bir mektup bırakan adam odadan ayrılır. Mektubu okumaya başlayan kadın bir kez daha şaşırır. Çünkü eşi mektuba şu ifadeleri yazar:
Ben markete gidiyorum, sen de yatağın altından çık lütfen. Bir daha ki sefere ayakların gözükmeden saklan. Ne yapacağını şaşıran kadın bir kez daha eşine güvenmemekle hata yaptığını anlar ve gözyaşları içinde mektubu bırakır.Şunu unutmayınız ki, sağlam bir aile, şu dört ayak üzerinde kurulan kutsal bir müessesedir. Bunlar: Sevgi, Güven, Fedakarlık, Hoşgörüdür.
Reklamlar
PAYLAŞ
x
x

Arama Yapın