Reklamlar

FİDYENİN TAMAMI YATMADI DİYE TECAVÜZ ETTİLER ! 18 YAŞINDAKİ GENÇ REHİN...

13 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

FİDYENİN TAMAMI YATMADI DİYE TECAVÜZ ETTİLER ! 18 YAŞINDAKİ GENÇ REHİN... 

Akıl Almaz Olay…Fidyenin tamamını vermeyince tecavüz ettiler …!

İstanbul Esenler’de kaçırılarak ailesinden fidye istenen 18 yaşındaki Pakistanlı bir genç polis tarafından kurtarıldı. 18 gün boyunca rehin tutulan ve istenen fidyenin tamamının gönderilmemesi üzerine tecavüze uğradığı tespit edilen gencin ev arkadaşının da arasında bulunduğu 3 Pakistan uyruklu şahıs gözaltına alındı.

Avrupa’ya gitmek için kaçak yollarla Türkiye’ye gelen 18 yaşındaki Ş.E., Esenler’de Pakistanlı bir grupla bir apartmanın bodrum katında kalırken 22 Şubat’ta Esenler’de yolda yürürken kendisini arabaya çekip atan şahıslar tarafından kaçırıldı.
Ş.E.yi Pendik’te bir eve getirip kapatan şahıslar, kaçırdıkları gencin Suudi Arabistan’da çalışan ağabeyini arayıp kendisinden 50 bin dolar fidye istedi. Maddi durumunun çok iyi olmadığını belirten ağabey, kardeşinin bırakılması için ilk önce 6 bin dolar gönderdi. Gönderilen parayı alan şüpheliler ardından gencin Pakistan’daki ailesini arayarak tekrar fidye istedi. Aile de çocuklarını kurtarmak için 40 bin lira göndererek çocuklarının bırakılmasını istedi.
Reklamlar
PAYLAŞ
x
x

Arama Yapın